Surówka z czarnej rzepy z papryką

Surówka z czarnej rzepy z papryką

Surówka z czarnej rzepy z papryką

O zdrowotnych właściwościach czarnej rzepy już chyba wszyscy wiedzą a dodam jeszcze że niweluje depresję i apatię więc warto ją zajadać. Dziś w surówce pysznej i zdrowej, szybko znikającej, polecam gorąco. Nałożyć w pojemnik i zabrać do pracy, szkoły, na uczelnię a dzień nabierze innego wymiaru, będzie wesoło i pogodnie. Czarna rzepa i papryka w surówce. Składniki: 1 średnia czarna rzepa 1 szpiczasta papryka czerwona 1 czerwona dymka ze szczypiorem 1 łodyga selera naciowego 1 łyżeczka marynowanego zielonego pierzu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.