Sałatka makaronowa z ośmiornicą

Sałatka makaronowa z ośmiornicą

Sałatka makaronowa z ośmiornicą

Przepis na tę cudowną sałatkę pochodzi z książki Jamiego Olivera "Jamie gotuje po włosku" . Sałatka przygotowana według tego pomysłu jest nie tylko pyszna, jest także pożywna, odżywcza i znika za szybko 😉 Podam najpierw jak przyrządzić ośmiornicę aby potem użyć jej do sałatki i innych dań. Przyrządzanie ośmiornicy też według Jamiego, jest tak proste że ja już teraz inaczej nie przygotowuję ośmiornicy. Zaczynamy zabawę z ośmiornicą? aha dodam jeszcze że ja miałam mrożoną i takie u nas się kupuje, wt... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

DoowaDoowa

Gotuje bo lubię, pieke bo kocham to robić i bawie sie tym doskonale.Zapraszam do odwiedzania mojego bloga Moje Małe Czarowanie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, ryby, surówka, makaron, owoce morza, ryba, salatka z makaronem

Inne przepisy z Moje Małe Czarowanie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.