Pulpety w sosie pomidorowym z kaszą gryczaną

Pulpety w sosie pomidorowym z kaszą gryczaną

Pulpety w sosie pomidorowym z kaszą gryczaną

Pulpety, kotleciki, pulpeciki, klopsiki, któż ich nie uwielbia. Są małe, średnie i duże kulki, są małe, średnie i duże kotlety, jak kto lubi i zrobi. Dziś podam przepis raczej klasyczny, jednak sos pomidorowy już klasyczny nie jest. Z wędzoną papryką, tymiankiem i pieprzem cayenne smakuje wybornie. Namawiam do wypróbowania. Pulpety z sosem pomidorowym. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.