Pudding chia z zieloną herbatą matcha

Pudding chia z zieloną herbatą matcha

Pudding chia z zieloną herbatą matcha

Przepis na : śniadanie

Takie pyszne śniadanie to zastrzyk energii z rana dla naszego organizmu. Znalazłam przepis na stronie z dietą LCHF czyli tzw. wysokotłuszczową. Podobał mi się i wykorzystałam go, niemniej sama dieta nie przypadłaby mi do gustu. Ale jak już napisałam to wybór indywidualny, każdy wybiera to co lubi. Herbata matcha dostarcza mnóstwo energii, jest bogata w antyutleniacze, wpływa relaksująco na umysł, uspokaja i minimalizuje stres, jest bogata w witaminę C, selen, chrom, cynk i magnez, mobilizuje układ odpornościo... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.