Pikantna duszona cukinia

Pikantna duszona cukinia

Pikantna duszona cukinia

Jak przyrządzić szybko i zdrowo obiad w ciepłe dni? Już pędzę z pomocą, mnie zainspirowała Monika i dzielę się pomysłem z Wami. Dzięki Monia za pomysł na pyszny obiad. Tak przygotowana cukinia jest chrupiąca, aromatyczna - pachnie kuchnią Wschodu, kremowa i szybko znika, polecam. Podałam z fougasse, smakowała wyśmienicie. Cukinia na pikantnie. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta na zaparcia

Ograniczenie niektórych produktów pozwoli zwalczyć zaparcia osobom na to podatnym. Trzeba zmienić trochę dotychczasowe zasady żywieniowe, by wspomóc pracę jelit.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.