Lawasze z grilla

Lawasze z grilla

Lawasze z grilla

Lawasze to gruzińskie chlebki, które wykorzystywane są w Gruzji prawie do wszystkiego. Są one zazwyczaj okrągłe ale tym razem zakupiłam w Biedronce lawasze kwadratowe i dzięki temu taki pyszny obiad lub śniadanie na moim talerzu wylądowały. A do środka można włożyć wszystko, zarówno warzywa jak i mięso, sałaty, najróżniejsze sosy, co lubicie i będzie Wam smakowało. Grillowanie natomiast to zajęcie bardzo miłe a po chwili cieszymy się najsmaczniejszymi kąskami. Grillujemy na patelni, na grillu otwartym czy zam... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.