Gofry marchewkowe

Gofry marchewkowe

Gofry marchewkowe

Przepis na : śniadanie

Jakie one są dobre i piękne. Jak patrzysz na zdjęcia to pewnie oczy same jedzą a ja dodam że jak je piekłam to zapach roznoszący się po mieszkaniu wytwarzał soki trawienne i aż ssało w żołądku aby ich spróbować. Są łatwe w wykonaniu, są cudne, są lekkie, są aromatyczne i zjadają się same. Będą idealne do pracy, szkoły, na uczelnię. Będą idealne przy kawie, herbacie czy kubku kakao. Zróbcie sobie tę przyjemność i spróbujcie tych smakołyków. Gofry marchewkowe - przepis CZYTAJ DALEJ ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta na zaparcia

Ograniczenie niektórych produktów pozwoli zwalczyć zaparcia osobom na to podatnym. Trzeba zmienić trochę dotychczasowe zasady żywieniowe, by wspomóc pracę jelit.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.