Czosnkowe pici - Pici All'aglione

Czosnkowe pici - Pici All'aglione

Czosnkowe pici - Pici All'aglione

Przepis na to wyborne acz proste danie pochodzi z książki Aleksandry Seghi "Słodkie pieczone kasztany". Podam teraz za autorką książki: pici jest to makaron wyrabiany w rejonie Sienny oraz w kilku miastach prowincji Grosseto we Włoszech. Pici to makaron, to rodzaj bardzo grubych spaghetti. Wykonywane ręcznie są grubiutkie i nieregularne, idealne z różnymi sosami. Przy rolowaniu tych klusek jest fajna zabawa, dzieci będą zachwycone przy ich tworzeniu. Czosnkowe pici. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.