Azjatycka sałatka z krabami

Azjatycka sałatka z krabami

Azjatycka sałatka z krabami

Przepis podsłyszany w dyskusji gdzieś w środkach transportu masowego. Pani podawała że to sałatka odchudzająca, więc powiem że odchudzająca to ona raczej nie jest, choć bardzo smaczna i pożywna. Ja zrobiłam majonez domowy, błyskawiczny, zdrowszą wersję sklepowego, polecam i Wam, jako dodatek do sałatki. Sałatka idealnie sprawdzi się jako danie obiadowe lub wczesna kolacja, polecam. Sałatka z makaronem ryżowym i krabami. ROZWIŃ I CZYTAJ DALEJ..... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Dieta grejpfrutowa

Owoce cytrusowe dzięki skutecznemu wypełnianiu naszego żołądka i sprawiając, że chcemy mniej jeść powodują, że dzięki diecie opierającej się na grejpfrutach możemy schudnąć aż 4 kg w 2 tygodnie!

Czytaj dalej...

Dieta cytrynowa (Lemon detox diet)

Sposób na pozbycie się toksyn z organizmu.

Czytaj dalej...

Mity. Dlaczego nie łączyć pomidora z ogórkiem?

Większość ludzi ślepo wierzy w mity gdzieś tam zasłyszane, a nie skupia się nad ich sensem. Postaramy się odpowiedzieć jak to jest z ogórkiem i pomidorem, łączyć czy nie?

Czytaj dalej...

Autor

DoowaDoowa

Gotuje bo lubię, pieke bo kocham to robić i bawie sie tym doskonale.Zapraszam do odwiedzania mojego bloga Moje Małe Czarowanie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, makaron, makarony, kolacja, dania obiadowe, majonez, ogórki, salatka z makaronem, surówka, owoce morza, szybka sałatka, szybkie sałatki, dania z makaronem, sałatka z majonezem, szybka kolacja

Inne przepisy z Moje Małe Czarowanie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.