Zupa z soczewicy

Zupa z soczewicy

Zupa z soczewicy

Zupa z soczewicy to pyszna, pożywna i zdrowa propozycja na obiad. Prosta w przygotowaniu. Rozgrzewająca mniej lub bardziej w zależności od ilości płatków chili, którymi przyprawiam zupę już na talerzach (ze względu na 10-letnią córcię). Zupa z mieloną przyprawą curry, czosnkiem i sporą ilością świeżego imbiru. Tym razem bez mleka kokosowego, ale z odrobiną soku z limonki. Jeśli zupa z soczewicy wyjdzie zbyt ostra dla dziecka (ze względu na dużą ilość imbiru), można złagodzić smak kleksem mleka kokosowego, jogu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moja Delicja

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.