Buddha bowl z tofu, kaszą gryczaną i pieczarkami

Buddha bowl z tofu, kaszą gryczaną i pieczarkami

Buddha bowl z tofu, kaszą gryczaną i pieczarkami

“ Wege bowl “, znany również jako “ buddha bowl ” to rodzaj dania podawanego w misce czy też w głębokim talerzu (“bowl” to miska), składającego się jedynie z produktów pochodzenia roślinnego. Cechą charakterystyczną owych “bowli” są ułożone obok siebie, przygotowane wcześniej składniki – część na surowo a część na ciepło – polane pysznym sosem. Buddha bowl to świetny sposób na lunch do pracy lub szybki obiad czy kolację. Czytaj dalej "Buddha ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moja Delicja

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.