Makaron z brokułem, brukselką, krewetkami i ciecierzycą

Makaron z brokułem, brukselką, krewetkami i ciecierzycą

Makaron z brokułem, brukselką, krewetkami i ciecierzycą

Makaron z brokułem, brukselką, krewetkami i ciecierzycą to pyszne, pożywne i zdrowe danie obiadowe lub kolacyjne. Bogate w zielone warzywa i strączki. Do tego świderki i porcja słodkich krewetek. Całość połączona pysznym sosem powstałym na bazie oliwy, anchios, czosnku i papryczki chili. Kiedy danie ma spożywać moja 9-letnia córcia, daję tylko pół papryczki chili oraz usuwam z niej błonki i ziarenka, które mają najwięcej ostrości. Dorosłym posypuję gotowe danie wówczas mielonymi płatkami chili. Czytaj dalej "M... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moja Delicja

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.