Jajka faszerowane z oliwką i kiełbasą fuet

Jajka faszerowane z oliwką i kiełbasą fuet

Jajka faszerowane z oliwką i kiełbasą fuet

Jajka faszerowane z oliwką i kiełbasą fuet to moja kolejna propozycja na proste koreczki z jajek. Do farszu celowo używam jogurtu naturalnego a nie ciężkiego majonezu z dwóch powodów. Po pierwsze jajka faszerowane w tym przepisie pełnią rolę imprezowych koreczków, więc nie mogą być jednorazowo zbyt ciężkie. Po drugie jednym z głównych składników jajka faszerowanego jest kawałek kiełbasy wieprzowej fuet, który również jest kaloryczny. Z tych powodów żółtka jajek ucieram z lekkim jogurtem. Czytaj dalej "... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moja Delicja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.