Pasta z pieczonej marchewki

Pasta z pieczonej marchewki

Pasta z pieczonej marchewki

Pasta z pieczonej marchewki to pyszne danie wegetariańskie , które sprawdza się podane z pieczonymi warzywami, serem, mięsem, wędliną oraz pieczywem. Przygotowanie tej jarskiej pasty zaczynam od pokrojenia marchwi i upieczenia jej z odrobiną soli, oleju i miodu. Kiedy marchew jest już miękka, za pomocą blendera łączę ją z ciecierzycą, orzechami i przyprawami. Dodatek ciecierzycy sprawia, iż pasta po zmiksowaniu jest kremowa, a do tego bardziej sycąca. Do pasty dodaję również orzechy włoskie, które według mnie re... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.