Sałatka z szynką

Sałatka z szynką

Sałatka z szynką

Przepis na : sałatka

Sałatka warstwowa Warstwowa sałatka jak dla mnie zawsze wygląda jak małe dzieło sztuki. Te wszystkie kolorowe warstwy, które zostaną dopiero zmieszane przez kogoś, kto będzie ją jadł sprawiają, że taka niby zwykła sałatka staje się czymś naprawdę wykwintnym. Ta sałatka na szybko zawiera naprawdę podstawowe składniki jak szynka, gotowane jajko, czy żółty ser, a mimo to smakuje jakoś tak świeżo i zupełnie inaczej niż sałatki wymieszane dużo wcześniej. Na pewno świeżości dodaje tutaj szczypiorek, który jest nie ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MamaOskarka

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Autor

Wioleta g-a

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, szynka, mięso, sosy, sałatka warstwowa, sałatka warzywna, warstwowa, sałatka z szynką, szybkie sałatki, szybka sałatka, salatka z makaronem, impreza, szynka gotowana, sałatka z kurczakiem, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem, obiad, kurczak, makaron, makarony, kiełbasa, sałatka z majonezem, sałatka z serem żółtym , sałatka z wedzonym kurczakiem, kurczak wędzony , sałatka do obiadu, salatka z jajkiem, obiad na szybko, szybki obiad

Inne przepisy z MamaOskarka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.