Zapiekanka chłopska z mięsem mielonym i ziemniakami / Potato Ground Meat Casserole

Zapiekanka chłopska z mięsem mielonym i ziemniakami / Potato Ground Meat Casserole

Zapiekanka chłopska z mięsem mielonym i ziemniakami / Potato Ground Meat Casserole

Przepis na : obiad

Zapiekanka chłopska z mięsem mielonym i ziemniakami    Zapiekanka chłopska z mięsem mielonym i ziemniakami to świetny pomysł na pożywny i pyszny obiad, idealny na chłodne dni. Zapiekanka chłopska może być przygotowana z różnych prostych składników. Ja tym razem postawiłam na ziemniaki, mięso mielone, pieczarki i groszek. Będzie tez pyszna z podsmażoną kiełbasą lub boczkiem (zamiast mięsa), papryką, cukinią lub innymi warzywami. Wykorzystajcie to, co najbardziej lubicie i co macie pod ręką. Wszystki... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Autor

Lekcje w kuchni

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, mięso, zapiekanka, zapiekanki, mięso mielone, ziemniaki, pieczarki, papryka, obiad, zapiekanka z ziemniakami, zapiekanka z kurczakiem, zapiekanka ziemniaczana, kurczak, boczek, kiełbasa, gyros, kotlety, cukinia, kapustą, kotlety mielone, kotlety ziemniaczane, pieczone ziemniaki, zapiekanka z cukinii, zapiekanka ziemniaczana z kurczakiem, kurczak z papryką , pieczony boczek

Inne przepisy z Lekcje w kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.