Kurczak w sosie z mascarpone i pomidorami

Kurczak w sosie z mascarpone i pomidorami

Kurczak w sosie z mascarpone i pomidorami

Przepis na : obiad

Kurczak w sosie z mascarpone i pomidorami  Macie ochotę na obiad z piersią kurczaka ? Dzisiejszy kurczak w sosie z mascarpone i pomidorami jest banalnie prosty i szybki w przygotowaniu, idealny dla początkujących. Zobaczcie przygotowanie kurczaka w sosie z mascarpone na poniższym filmie : Kliknij tu, by subsk rybować mój kanał na Youtube Pierś z kurczaka w sosie pomidorowym z mascarpone jest delikatna i soczysta. Możecie doprawić ją tak, jak najbardziej lubicie, ale moim zdaniem w tym daniu najlepiej s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.