Imprezowe jeże

Imprezowe jeże

Imprezowe jeże

Imprezowe jeże to nic innego jak koreczki. Koreczki to z całą pewnością hit każdej imprezy. Przepisów i rodzajów jest tak wiele, jak wielu jest kucharzy. Z całą pewnością podstawowymi składnikami koreczków są: pieczywo, wędlina, korniszony, papryki i sery. Bogatsze wersja są przygotowywane z dodatkiem marynowanych pieczarek, cebulką marynowaną, winogronami. Pokażę Wam jak przygotować dwie wersje koreczków – wersja klasyczna i wersja serowa Klasyczna wersja koreczków Do przygotowania tych koreczków potrzebn... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.