Śledziowa sałatka z żółtymi pomidorami i twarogiem

Śledziowa sałatka z żółtymi pomidorami i twarogiem

Śledziowa sałatka z żółtymi pomidorami i twarogiem

Na piątkową kolację polecamy szybką, prostą i smaczną sałatkę śledziową. Połączenie śledzi z pomidorkami i twarogiem to pyszna kompozycja. Przygotować można ją w kilka chwil co jest jej dodatkowym atutem.  Do jej przygotowania użyłam śledzi marynowanych ale możemy również użyć klasycznych matiasów. Śledziowa sałatka z żółtymi pomidorami i twarogiem    Składniki : 3 płaty śledziowe 2 zielone cebuli - małe 100 g żółtych pomidorków 50 g twarogu pieprz do smaku   Przygotowanie : Pomidorki myjemy, kro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarny Świat Konczi i Szpileczki

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Konczi i Szpileczka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

twaróg, sałatka, sałatka śledziowa, śledź, mielone, smaczna sałatka, ryby, kolacja, szybka kolacja, ryba, sałatki, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, sałatka z pomidorem, szybka sałatka, pyszna sałatka, szybkie sałatki, salatka z serem, sałatka z serem żółtym , mielone z warzywami

Inne przepisy z Kulinarny Świat Konczi i Szpileczki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.