Chipsy z liści kalafiora

Chipsy z liści kalafiora

Chipsy z liści kalafiora

Pierwsze ptasie klucze formują się na niebie, zmierzając w stronę zachodzącego słońca. Przed nami ostatnie dni kalendarzowego lata. Na straganach i w skrzynkach warzywniaków dokonuje się cicha przemiana sezonowych smaków. Miejsce jagodowych owoców zajmują różnorodne odmiany jabłek i pomidorów. I choć drzewa też coraz wyraźniej rdzewieją, to została jeszcze chwila, by złapać ostatnie letnie smaki, dlatego dziś zapraszam Was na niecodzienną i bardzo chrupiącą przekąskę.  Przed Państwem chipsy z liści osta... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przekąski, bez pieczenia

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.