SAŁATKA Z ZUPEK CHIŃSKICH Z CIECIORKĄ

SAŁATKA Z ZUPEK CHIŃSKICH Z CIECIORKĄ

SAŁATKA Z ZUPEK CHIŃSKICH Z CIECIORKĄ

Przepis na : kolacja

Popularna sałatka z zupek chińskich w mojej wersji... z kurczakiem w przyprawie kebab-gyros, papryką konserwową, cieciorką oraz szczypiorkiem. Bardzo smaczna i prosta sałatka, która robi furorę na każdych imprezach i znika ze stołu jako pierwsza. Nie należy ona z pewnością do najzdrowszych, ale "od wielkiego dzwonu" możemy sobie nam nią pozwolić, zwłaszcza podczas karnawałowej imprezy 😉 Składniki: 2 op. zupek chińskich (u mnie: kurczak lekko pikantny) 1 puszka cieciorki 1 filet z kurczaka mały słoik papryki kon... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia MagdaLeny

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

12 pysznych przekąsek na sylwestra

Najpyszniejsze przekąski na sylwestra, wybrane pod względem liczby przekierowań na przepis docelowy.

Czytaj dalej...

Autor

Kuchnia MagdaLenyKuchnia MagdaLeny

Uwielbiam eksperymentować w kuchni, która zamienia się w małe laboratorium...a ja mieszam, próbuję, przyprawiam, miksuję, zmieniając popularne przepisy lub tworząc własne autorskie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, makarony, majonez, makaron, sałatka, sałatki, gyros, kebab, impreza, filet z kurczaka, kurczak z papryką , sałatka z zupek chińskich, sałatka z zupką chińską, kurczak po chińsku, makaron po chińsku, kolacja, przekąski, przekąska, sałatka z kurczakiem, salatka z makaronem, sałatka gyros, sałatka z majonezem, kurczak z makaronem, sałatka imprezowa, kurczak w zalewie, sałatka z kurczakiem i makaronem, makaron z patelni, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, lekkie sałatki

Inne przepisy z Kuchnia MagdaLeny

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.