Pisto, Kartagena i działa Mazerrony

Pisto, Kartagena i działa Mazerrony

Pisto, Kartagena i działa Mazerrony

Kolejny wpis z Hiszpanii, tym razem na tapetę idzie prowincja Murcja. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, choć nie jest to regułą, głównym miastem prowincji jest Murcja. Tam akurat nie chciało mi się jechać, bo musiałem sobie poustalać priorytety. Wybór padł na Kartagenę i jej bardzo ciekawe okolice. Trochę historii. Miasto, zostało założone, przez, a jakże, kartagińskiego generała w III w. p. n. e., tyle, że wtedy tak się nie nazywała :) O Kartaginie większość z Was wie pewnie tyle, że był stamtąd Hannib... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kryzysowa Książka Kucharska

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.