Buseot bokkeum

Buseot bokkeum

Buseot bokkeum

Sezon na prawdziwki się kończy, ale sezon na boczniaki będzie trwał jeszcze długo, tak jak długo wcześniej przed prawdziwkami się rozpoczął. Minusem jest to, że potrafią czasem rosnąć bardzo wysoko i wtedy bez kija nie podchodź, ale też na zwalonych pniach. W każdym razie w niedzielę nazbierałem trochę boczniaków i postanowiłem przyrządzić danie koreańskie.  Składniki: - boczniaki - cebula - czosnek - marchewka - sezam (opcjonalnie) Wykonanie: Cebulę kroimy w kostkę, czosnek w plasterki, a marchewkę w ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kryzysowa Książka Kucharska

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.