DIETETYCZNA SAŁATKA Z RYŻEM

DIETETYCZNA SAŁATKA Z RYŻEM

Przepis na : sałatka

Przychodzę dzisiaj do Was z przepisem na dietetyczną sałatkę z ryżem. Szybka, lekka i prosta w przygotowaniu. A dzięki wykorzystaniu mojego prostego pomysłu na dip jajeczny przypominający majonez, sałatka nie jest sucha Proste składniki i szybkie przygotowanie to największe zalety dietetycznej sałatki z ryżem ale dużym plusem jest również fakt, że tak przygotowaną sałatkę możesz zapakować do plastikowego pojemniczka lub lunchboxa i zabrać ją ze sobą do pracy lub szkoły. Do przygotowania sałatki użyłam ryżu Basma...

Czytaj dalej na blogu Jemy i nie tyjemy. Kuchnia według Sylwii

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Sylwia SzymkoSylwia Szymko

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, dietetycznie, dietetyczne , sałatka dietetyczna, kurczak, pierś, piersi, sałatka z ryżem, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, ogórki, dipy, sałatka z majonezem, ryż, pieczarki, kurczak z ryżem, szybka sałatka, dania dietetyczne, sałatka z kurczakiem, kolacja, bezglutenowe, dieta, dania mięsne, salatka z jajkiem, sałatki do pracy, sałatka do pracy, lekkie sałatki, dania z piersi kurczaka, sałatka grecka

Inne przepisy z Jemy i nie tyjemy. Kuchnia według Sylwii

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.