pasta z awokado i jajka

14
 • pasta z awokado i jajka
 • pasta z awokado i jajka

  Przepis na : śniadanie

  Z Nowym Rokiem nowym krokiem powinno się powiedzieć, jednak u nas po staremu. No może mamy dla siebie więcej czasu a co za tym idzie spędzamy go intensywniej (wczoraj wykorzystaliśmy chwilę śniegową i polecieliśmy na sanki - dzisiaj śniegu już nie ma z nami :( ). Styczeń ogólnie zapowiada się na bardzo intensywny miesiąc, w którym będzie wiele imprez rodzinnych, ale tak lubimy :)  Ale dzisiaj na spokojnie zaczynamy śniadaniem. Tym razem nie placuszki, dziecko dzisiaj odmówiło współpracy hehe, Tym razem coś dl... Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Gotowanie z pasją

  Dodaj komentarz