owsiane placuszki

owsiane placuszki

owsiane placuszki

Przepis na : śniadanie

Jak sobota to tylko .... placuszki placuszki :) no tak, nie ma co, ale to jest to co tygryski lubią najbardziej. Co prawda zdjęcia te robione w zeszłym tygodniu, a może to i dobrze, że właśnie dzisiaj jak zapowiadają śnieg z deszczem właśnie takie słoneczne zdjęcia wjeżdżają na bloga.  Placuszki jak zawsze bardzo smaczne  - dla naszej trzyosobowej rodzinki w zupełności wystarczyło. Młoda zjadła ich całkiem sporo więc musiały Jej posmakować wyjątkowo. A że w przygotowaniu jak zawsze banalne więc ud... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi AB

Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.