Placuszki z cukini

Placuszki z cukini

Placuszki z cukini

Przepis na : obiad

Powiem Wam szczerze,że cukini unikałam jak ognia. Zostaly mi chybs złe wspomnienia z dzieciństwa, jakaś niedobra potrawa z tym warzywem w roli głównej sprawiła, że nie jadłam jej lata. W internecine jest pełno przepisów a, fora kulinarne prześcigają się w coraz lepszych potrawach z cukinią w roli głównej. Postanowiłam, że i ja dam jej szanse. W końcu przełamałam lody i zrobiłam placuszki z cukini. I wiecie co? Nie taki diabeł straszny jak go malują. Placuszki z cukinii okazały się przepyszne. A przy okazji s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fit Food Brunetki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Fit BrunetkaFit Brunetka

Chciałabym Ci pokazać że zdrowe jedzenie nie musi być niedobre i nudne. Żeby schudnąć trzeba jeść…Zapraszam Cię do mojego kulinarnego świata.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, placuszki, cukinia, placki z cukinii, obiad, niskokaloryczne, dieta, dania mięsne, szybki obiad, obiad na szybko

Inne przepisy z Fit Food Brunetki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.