Pałki z kurczaka z pieczoną dynią

Pałki z kurczaka z pieczoną dynią

Pałki z kurczaka z pieczoną dynią

Szukasz pomysłu na prosty a zarazem zdrowy obiad? Taki, który jest szybki w przygotowaniu? Mam dla Ciebie rozwiązanie. Danie lekkie,smaczne i bardzo łatwe. Jego przygotowanie zajmie tylko chwilkę. Możesz zamiast dyni użyć np batata lub marchewkę. Artykuł Pałki z kurczaka z pieczoną dynią pochodzi z serwisu Fit Food Brunetki . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fit Food Brunetki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Fit BrunetkaFit Brunetka

Chciałabym Ci pokazać że zdrowe jedzenie nie musi być niedobre i nudne. Żeby schudnąć trzeba jeść…Zapraszam Cię do mojego kulinarnego świata.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, dynia, kurczak, obiad, dieta, pałki kurczaka, kurczak pieczony, szybki obiad, obiad na szybko, kurczak z warzywami, bez pieczenia

Inne przepisy z Fit Food Brunetki