Ciasto Picuś Glancuś – orzechowy deser bez pieczenia

Ciasto Picuś Glancuś – orzechowy deser bez pieczenia

Przepis na : deser

Ciasto Picuś Glancuś to pyszny i ładnie prezentujący się przysmak na herbatnikach dla wielbicieli orzechowych smaków. Robi się go bardzo szybko i nie wymaga wiele pracy, trzeba się jedynie uzbroić w cierpliwość, gdyż aby dobrze się go kroiło, musi odstać trochę w lodówce – taki urok ciast bez pieczenia. Świetnie sprawdzi się do popołudniowej kawki, ale także na różnego rodzaju uroczystościach, gdyż jest podzielny i nierozpadający się. Składniki na ciasto Ciasto Picuś Glancuś: 250 ml mleka 1,5% (szklanka) 30...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.