Złoty ryż z kurkumą i krótko o 9. edycji Food Blogger Fest

Złoty ryż z kurkumą i krótko o 9. edycji Food Blogger Fest

Złoty ryż z kurkumą i krótko o 9. edycji Food Blogger Fest

Przepis na : deser

Kochani, dzisiaj przepis na złoty ryż z kurkumą i krótko o 9. edycji Food Blogger Fest. Byłam, widziałam i smacznie pojadłam. Tak jak się to na spotkaniu blogerów kulinarnych należy. Jeśli zastanawiacie się, czy warto jest jeździć na tego typu imprezy, odpowiem krótko: warto. Co się działo w tym roku w Warszawie? Były nowe smaki, spotkania, prelekcje, a także warsztaty kulinarne zorganizowane czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu dolcevitainmykitchen

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Autor

Edyta GuhlEdyta Guhl

Serdecznie zapraszam na mojego bloga. Bardzo lubie piec, gotowac, namietnie podrozuje i robie zdjecia. Po prawie 20-letnim pobycie w Eifel, krainie geograficznej na terenie trzech panstw: Niemiec, Belgii i Luksemburga, chcialabym sie podzielic z Wami regionalnymi przepisami. Bardzo lubie kuchnie polska, chociaz niezbyt smakuje mi mieso. Lubie wszystie salatki, surowki, gotowane warzywa, zupy i zapiekanki. Jednak najwieksza slabosc mam do... slodyczy. Co widac na blogu :-)
Edyta

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, deser, desery, zupa, przystawki, ryż, impreza, ryż z warzywami, ciasto na niedziele

Inne przepisy z dolcevitainmykitchen