Sos z grzybów leśnych - podgrzybków

Sos z grzybów leśnych - podgrzybków

Sos z grzybów leśnych - podgrzybków

Przepis na : obiad

Pożywienie z lasu🌲🌳🌲🌲❗ Agnieszka poszła z nami do parku linowego, a że park linowy jest w lesie🌲🌳🌲🌲, to okazało się, że pod spodem rosną grzybki🍄🍄. Gdyby nie Agnieszka, to bym stratował wszystkie... Dlaczego❓ Bo patrzyłem co robią dzieci w górze i nagrywałem😃😄😁❗ Aga nie musiała specjalnie iść na grzyby do lasu - Taka to ma farta😁❗ Bez względu, co mówią inni ja uwielbiam grzyby🍄. Szczególnie jak zrobi się z nich sos grzybowy i podaje z kartofelkami.😁 Link do filmu z przepisem: 204 -Przepis na SOS z GRZYBOWY... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

Najlepszy sos czosnkowy!

Najlepsza receptura na sos czosnkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

Czytaj dalej...

Jak zrobić sos holenderski

Wiele osób zapewne słyszało o tym sosie i zastanawiało się, jak się go robi, z czego on jest i z czym się go podaje.

Czytaj dalej...

Jak zrobić zasmażkę?

Zasmażka jest podstawą wszelkich sosów, zup lub też do szparagów czy fasolki szparagowej. Często się ją stosuje nie tyle by zagęścić jakieś danie ale też by wzbogacić jego smak. Często pojawiają się problemy z zasmażką.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

placki ziemniaczane

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.