Surówka z liści kalafiora czyli surówka za grosze

Surówka z liści kalafiora czyli surówka za grosze

Surówka z liści kalafiora czyli surówka za grosze

Oryginalna surówka do obiadu z liści kalafiora Liście kalafiora co z nimi zrobić, wyrzucić czy zostawić? Już się więcej nie zastanawiaj, surówka z liści kalafiora jest tak samo pyszna jak jego różyczki. A może nawet i jeszcze cenniejsza, ponieważ liście zjadane na surowo, zachowują wszystkie swoje właściwości. To nie znaczy, że liście kalafiora można jeść tylko na surowo, znakomicie smakują także smażone na maśle czy też dodane do młodej kapusty i ugotowane. Oryginalna surówka za grosze O tej porze roku kala... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

surówka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.