Smażone ogórki

Smażone ogórki

Smażone ogórki

Ogórki orientalne smażone na patelni Dziś podpowiadam co zrobić z ogórka do obiadu zamiast mizerii. Smażone ogórki na ciepło w przeciwieństwie do wielu przepisów na zimno, to pikantne, aromatyczne ogórki na ciepło. Kit czy HIT ? Tego trzeba spróbować aby się przekonać. Czy można smażyć ogórka zielonego? Tak, można też smażyć ogórki gruntowe te mniejsze i te większe. Ogórki orientalne to połączenie wielu smaków w jednej potrawie, tak samo jak ryba po japońsku. Słodki miód, ostra papryka, delikatny ogórek i arom... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Mity. Dlaczego nie łączyć pomidora z ogórkiem?

Większość ludzi ślepo wierzy w mity gdzieś tam zasłyszane, a nie skupia się nad ich sensem. Postaramy się odpowiedzieć jak to jest z ogórkiem i pomidorem, łączyć czy nie?

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ogórki, obiad, cukinia, sałatka, ryba, przetwory, surówka, sałatki, przekąski, cukinia faszerowana

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.