Sernik na zimno z brzoskwiniami

Sernik na zimno z brzoskwiniami

  Sernik na zimno z wiaderka Sernik na zimno z brzoskwiniami z puszki. Bardzo puszysty sernik z wiaderka z brzoskwiniami i śmietanką. Przepis na sernik na zimno na spodzie z ciastek, a dokładniej na waflach. Wafle gofrowe Blackcoco znakomicie spisały się jako spód i wierzch do ciasta. Kokosowe wafle familijne w połączeniu z delikatną masą sernikową tworzą znakomitą kompozycję smaków. Wafle gofrowe można także wykorzystać do innych ciast bez pieczenia. Sernik z brzoskwiniami, jego biała masa znakomicie ko...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sernik, sernik na zimno, ciasto, sernik z wiaderka, ciasteczka, sernik bez pieczenia, chałwa, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.