Nalewka z czosnku i spirytusu na kaszel i inne dolegliwości

Nalewka z czosnku i spirytusu na kaszel i inne dolegliwości

Nalewka z czosnku i spirytusu na kaszel i inne dolegliwości

Nalewka z czosnku i spirytusu   Nalewka z czosnku to naturalny sposób na wzmocnienie organizmu i pozbycie się infekcji. Nalewka z czosnku to nalewka dla zdrowotności dla dorosłych. Choć nie podlega wątpliwości, że w sytuacjach kryzysowych, wiele osób poda też dziecku. I nie jest to nalewka Babci, Mamy, jest to nalewka tybetańska lub inaczej nalewka młodości mnichów tybetańskich. Za skuteczność nalewki z czosnku mogę zaręczyć, ale muszę ostrzec przed jej obrzydliwym smakiem. Należy pamiętać, że to natur... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przetwory

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.