Mascarpone z jagodami i makaronem

Mascarpone z jagodami i makaronem

Mascarpone z jagodami i makaronem

Przepis na : obiad

Mascarpone z jagodami i makaronem, łatwy, sprawdzony i szybki przepis na danie jednogarnkowe, wegetariańskie w 15 minut. Makaron z serem jest prosty w przygotowaniu, dlatego śmiało można powiedzieć, że to ulubione danie wielu osób. Jak zrobić makaron z mascarpone? Przepis jest bardzo szybki, nim się ugotuje makaron, sos z serka i jagód jest gotowy. Makaron z jagodami, makaron z jagodami i mascarpone, czyli obiad na szybko. Makaron z jagodami Aby przygotować makaron z jagodami i serem, potrzebujemy dwie, trzy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.