Kulki tuńczyk z ryżem super przekąska imprezowa

Kulki tuńczyk z ryżem super przekąska imprezowa

Tuńczyk z ryżem super przekąska imprezowa Czy próbowaliście kulek ryżowych z tuńczykiem na zimno? Osobiście nie jestem fanką wodorostów i miękkiego ryżu, ale w tej przekąsce nie ma to znaczenia. Kulki ryżowe z tuńczykiem to moje odkrycie karnawału 2022. Dobrze doprawiona, smaczna, łatwa w przygotowaniu przekąska na zimno. Idealna przekąska imprezowa którą można przygotować wcześniej. Fani ryżu powinni być zadowoleni, być może znajdą się też fani tuńczyka, którym posmakuje to oryginalne połączenie smaków. A ...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryba

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.