Kotlet schabowy w mące

Kotlet schabowy w mące

Kotlet schabowy w mące

Przepis na : obiad

Kotlet schabowy w mące Przepis na schabowego inaczej czyli kotlet w panierce bez bułki tartej. Często na taki kotlet schabowy w mące mówi się kotlet po parysku. Niestety, to mylna nazwa, to nie jest kotlet po parysku, jeśli już to kotlet paryski w połowie. 😉 Lubimy wszelakie kotlety, jednak czasem tradycyjne kotlety nas nudzą, świadczy o tym ogromne zainteresowanie kotletami pożarskiego czy mielonymi inaczej Schabowy czy mielony? To już każdy musi wybrać sam jaki kotlet woli, choć osobiście lubię i mielone tra... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

schab, wieprzowina

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.