Kompot z wiśni na zimę

Kompot z wiśni na zimę

Kompot z wiśni na zimę

Przepis na : obiad

Jak zrobić kompot z wiśni? Jak przygotować wiśnie do kompotu na zimę? Kompot z wiśni z pestkami czy bez? Kompot z wiśni jak długo gotować? Oto najczęściej zadawane pytania związane z wekowaniem wiśni na zimę. A zaraz za nimi jest jak zrobić wino z wiśni i jak zrobić nalewkę z wiśni. 😉 O tym jednak innym razem, bo jak za winami nie przepadam, tak kieliszek dobrej nalewki z wiśni, chętnie. 😊 Wiśnie Wiśnie to nie tylko smaczne owoce. Wiśnie mają wiele dobroczynnych właściwości z których nie do końca zdajemy so... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Woda mineralna czy źródlana – którą wybrać?

W wielu dietach powtarza się, że powinno się pić co najmniej 2 litry wody dziennie i ograniczać napoje gazowane oraz alkohol.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, przetwory

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.