Jak zrobić pizzerinki ziemniaczane

Jak zrobić pizzerinki ziemniaczane

Jak zrobić pizzerinki ziemniaczane

Przepis na : obiad

Bezglutenowe pizzerinki bez wyrastania Tak się robi coś z niczego, pizzerinki ziemniaczane to nie tylko pomysł na obiad, ale także na pyszną oryginalną przekąskę. Przepis możesz wykonać z młodych ziemniaków w mundurkach jak i starych obranych i ugotowanych. Jest jeszcze jedna zaleta, przekąska ziemniaczana może być wykonana ze świeżo gotowanych ziemniaków, jak i tych z wczorajszego obiadu. Mini pizze z ziemniaków Jak już wcześniej wspomniałam, pizzerinki bez drożdży, bez wyrastania robi się szybko. Dodatki to ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dieta Daniela

Dieta warzywno-owocowa. Bez mięsa, tłuszczu oraz białej mąki. Sposób na pobudzenie swojego organizmu.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.