Chłodnik litewski przepis

Chłodnik litewski przepis

Chłodnik litewski przepis

  Prosty przepis chłodnik litewski Prawdziwy chłodnik litewski przepis, tradycyjna fit, wegetariańska zupa z gotowanej botwinki. Jak zrobić dobry chłodnik litewski z jajkiem? Chłodnik na maślance, na jogurcie lub chłodnik na zsiadłym mleku. Podawany także z warzywami, kwaśną śmietaną, zsiadłym mlekiem lub jogurtem zawsze na zimno. Bo chłodnik to nie jest zupa na upalne dni. Idealna zupa na lato, do której tęsknię całą zimę. Jak zrobić samemu tradycyjny chłodnik litewski? Chłodnik historyczny, znany i lub... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, ogórki, obiad

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.