Sałatka z selerem, kurczakiem i serem

Sałatka z selerem, kurczakiem i serem

Sałatka z selerem, kurczakiem i serem

Przepis na : sałatka

Sałatka z selerem, kurczakiem i serem t o najłatwiejsza do przygotowania sałatka na świecie. Poradzi sobie z jej wykonaniem nawet największy dyletant kulinarny, czy największy leń. Najwięcej „zachodu” zajmuje przygotowanie sosu, gdyż trzeba połączyć jogurt, majonez i pieprz cayenne Reszta się sama robi, no i trzeba trochę poczekać z językiem na brodzie, gdyż sałatka z selerem, kurczakiem i serem najlepiej smakuje schłodzona. Polecam też inne nasze przepisy na sałatki. Składniki: 2 łyżki selera konser... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

JStragaJStraga

Blog kulinarny z przepisami i autorskimi zdjęciami, czyli najsmaczniejsze miejsce w sieci

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

seler, kurczak, sałatka, ser żółty, kurczak z serem, majonez, sosy, sałatka z selerem, sałatka z kurczakiem, kurczak wędzony , polewa, salatka z serem, podudzia z kurczaka, sos do kurczaka, sałatki, sałatka z serem żółtym , kurczak majonez, smaczna sałatka, smaczna sałatka, sałatka seler konserwowy, kurczak w zalewie, sałatka z wedzonym kurczakiem, sałatka z kurczakiem wędzonym , sałatka z majonezem

Inne przepisy z Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.