Mrożony jogurt z czekoladą i truskawkami

Mrożony jogurt z czekoladą i truskawkami

Mrożony jogurt z czekoladą i truskawkami

Przepis na : deser

Mrożony jogurt z czekoladą i truskawkami Ten kwiecień i maj 2021 jest jak w przysłowiu: „kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata” no i dzisiaj wypadło, że jest lato, a jak lato to coś dla ochłody. A na upał nie ma nic lepszego niż domowe lody , lody wodne z owocami czy mrożony jogurt owocowy . Często mrożę też sam jogurt z dodatkami np. z sokiem z cytryny i odrobiną cukru pudru, ale dzisiaj miałam ochotę na czekoladę i truskawki. Postanowiłam przygotować sobie mrożony jogurt z czekoladą i truskawk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.