Kotlety z indyka z warzywami

Kotlety z indyka z warzywami

Kotlety z indyka z warzywami

Przepis na : obiad

Kotlety z indyka z warzywami pieczone w piekarniku , do tego tradycyjna surówka z kiszonej kapusty. To stary niemiecki przepis, który kiedyś znalazłam w zeszycie z przepisami mojej babci! Mięso z indyka sama mielę i robię kotlety z indyka z cukinią, marchewką i porem , oraz smażone kotlety mielone z warzywami . Powiem Wam, że to prawdziwe przysmaki, tym razem trochę kotlety odchudziłam , gdyż te pieczone kotlety z indyka z warzywami są bez jajka, bez bułki tartej, tylko chude mięso mielone, tarta marchewka,... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.