Proste i szybkie przekąski karnawałowe z salami

Proste i szybkie przekąski karnawałowe z salami

Proste i szybkie przekąski karnawałowe z salami

Karnawał to szczególny czas na spotkania towarzyskie z rodziną i znajomymi. Często te spotkania przedłużają się do późnego wieczora, więc trzeba zadbać, aby goście mieli co zjeść 😊 Najbardziej sprawdzają się w takich sytuacjach proste i szybkie do zrobienia przekąski. Przygotowałam dla Was dwie, bardzo proste propozycje, które śmiało można określić popularną ostatnio nazwą finger food. Są to niewielkie przekąski, które można wziąć w rękę. Aby je zjeść nie trzeba siadać przy stole i nakładać ich na talerz. To ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienna kuchnia niecodzienna

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.