Zebra z ajerkoniakiem

Zebra z ajerkoniakiem

Ajerkoniak to jedyny w swoim rodzaju alkohol, który sprawdza się zarówno w ciastach na zimno i na ciepło. Może stanowić doskonały dodatek lub istotny element wypieku. Zebra z ajerkoniakiem to właśnie taki wypiek. Prosty, pyszny i bardzo aromatyczny. Dodatek ajerkoniaku do ciasta nie tylko nieco zmieniło smak wypieku, ale nadało niepowtarzalny charakter temu popularnemu ciastu. Moim zdaniem zebra z ajerkoniakiem to doskonały wypiek na wiele okazji i spotkań. Aromat ajerkoniaku nie jest dominujący. Doskonale wsp...

Czytaj dalej na blogu Ciasta z tradycjami

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

HonorataHonorata

Cześć
Jestem młoda i pełną energii dziewczyną, której pasją są wypieki. Uwielbiam piec oraz komponować nowe smaki. Oprócz wypieków bardzo lubię przeczytać dobrą książkę.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, tarta, ciasto kakaowe, bułki, ciasto zebra, ciasto ucierane , polewa czekoladowa

Inne przepisy z Ciasta z tradycjami

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.