Brownie pomarańczowe

Brownie pomarańczowe

Czekolada jest dobra na wszystko. Ciasta czekoladowe są doskonałe na poprawę humoru. Brownie to doskonały wypiek na weekend. Te krótkie stwierdzenia pokazują, że współcześnie nie możemy obejść się bez czekolady. Czekoladę wykorzystujemy zarówno w szeroko rozumianym przemyśle, jak i w cukiernictwie. Możliwości jakie daje nam czekolada są nie ograniczone. Dziś właśnie przygotowałam taki wypiek, który uwzględnia w sobie prostotę i łatwość wykonania z doskonałym smakiem. Brownie pomarańczowe to pyszne, wilgotne i bardzo mi...

Czytaj dalej na blogu Ciasta z tradycjami

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

HonorataHonorata

Cześć
Jestem młoda i pełną energii dziewczyną, której pasją są wypieki. Uwielbiam piec oraz komponować nowe smaki. Oprócz wypieków bardzo lubię przeczytać dobrą książkę.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, tarta, ciasto czekoladowe, bułki, sosy, brownie czekoladowe, szybkie ciasto, bułka pszenna, szybkie ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, bez pieczenia

Inne przepisy z Ciasta z tradycjami