Wytrawny pomidorowy tort

Wytrawny pomidorowy tort

Wytrawny pomidorowy tort

Czy tort zawsze musi być tylko słodki? Co powiedzielibyście na tort ale wytrawny, który wyglądałby jak prawdziwy tort? Myślę że ten przepis was zainteresuje. Taki tort można podać na każdą imprezę i zaskoczyć jej uczestników. Oczywiście to co w środku się znajdzie jest tylko i wyłącznie waszą inwencją i tym co macie akurat w lodówce. Smak i kolor tortu też można zmieniać dowolnie. Bo jeśli użyjecie szpinaku będzie zielony, jeśli dodacie np buraczków lub soku z buraków będzie różowy, a jeśli dodacie kurkumy b... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.