Świąteczna szynka musztardowo-miodowa

Świąteczna szynka musztardowo-miodowa

Świąteczna szynka musztardowo-miodowa

Przepis na : obiad

Jeśli uda się wam kupić szynkę ze skórką, chociaż wiem że jest to trudne niestety, to możecie przygotować pyszną świąteczną szynkę na wielkanocny stół, na obiad. Ja szukam takiego mięsa prosto na halach mięsnych gdzie producenci przyjeżdżają ze swoim towarem, często rozbierają mięso na miejscu, można wtedy o taką szynkę poprosić, żeby nie odcinali całkowicie skóry, bo skóra na szynce dodaje jej soczystości, a gołe mięso zdecydowanie bardziej wychodzi suche po upieczeniu. Tymczasem wystarczy zrobić marynatę... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...