Szybki budyń czekoladowy FIT

Szybki budyń czekoladowy FIT

Przepis na : deser

Czy znajdą się tutaj fani czekolady? Ja może czkoladoholikiem nie jestem, ale kawałkiem nigdy nie pogardzę. Jednak od czasu kiedy w moje ręce trafiły czekolady RED bez cukru i o obniżonej ilości kalorii nie mogę się opanować. Czekolady są pyszne, o pięknym kształcie i nie ma się po nich takich dużych wyrzutów sumienia. Szczególnie przypadły mi do gustu praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem kokosowym – zachwycają smakiem i kształtem – diamentu. Jednak żeby bardziej osłodzić sobie życie przygotowała...

Czytaj dalej na blogu Be Fit Be Strong

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.